V ŽENSKÉM TĚLE…

Her Biotic
Fem Care
MenoWell
Celluvital
Maca
D-Manóza
Bloat Aid
Natal Biotic
Skin Lux
Her Biotic
Fem Care
MenoWell
Celluvital
Maca
D-Manóza
Bloat Aid
Natal Biotic
Skin Lux
HerBiotic
FemCare
MenoWell
Celluvital
Maca
D-Manoza
Bloat Aid
Natal Biotic
Skin Lux
HerBiotic
FemCare
MenoWell
Celluvital
Maca
D-Manoza
Bloat Aid
Natal Biotic
Skin Lux

Zdravím!

Jmenuji se Petra a kromě toho, že jsem žena, matka, partnerka a kamarádka, jsem také vedoucí rodinného obchodu Carnium Botanicals, kde se mimo jiné podílím i na vytváření doplňků stravy pro ženy.

Mám pro Vás důležitou zprávu. Věnujte mi, prosím, několik chvil a přečtěte si ji.

Sama dobře vím, co vše znamená být ženou…

Ženy mění svou roli několikrát během života. V mládí dostaneme menstruaci a z mladých dívek se postupně proměňujeme v dospělé ženy.

Ucítíme-li mateřský pud, setkáme se poprvé s těhotenstvím, porodem, kojením a výchovou dítěte. Stáváme se matkou. Mezitím budujeme kariéru a staráme se o co nejlepší chod domácnosti. Není to úžasné, co vše dokážeme?

Mezi čtyřiceti a padesáti lety pak přichází další role - ženy v menopauze. Role plně vyzrálé ženy. Tehdy býváme nejvíce samy sebou. V tomto období jsme si totiž už většinou plně vědomy, kým hluboko uvnitř jsme.

Tato cesta ženstvím je nesmírně krásná, ale zároveň i nesmírně náročná. Ve všech těchto zlomových okamžicích a procesech čelí žena hormonální nerovnováze, v důsledku toho pak poklesu imunitního systému, emocionálním výkyvům a dalším výzvám.

Naše rodinná společnost vytváří vysoce kvalitní doplňky stravy, které podporují ženy ve všech fázích života. Podporují naše zdraví a umožňují nám cítit se uvolněně a pohodlně ve svém těle v jakékoliv situaci.

A takové výzvy se zákonitě podepisují na našem zdraví mnoha různými způsoby. Zde jsou jen některé z nich…

Nepravidelná a bolestivá menstruace

Hormonální akné a nečistoty na pleti

Intimní suchost a jiné chronicky suché sliznice

Intimní záněty, kvasinkové infekce, bakteriální vaginóza

Infekce močového měchýře

Menopauzální návaly horka

Předmenstruační nadýmání, premenstruační syndrom (PMS)

Nárůst kilogramů během menopauzy (zejména hormonální estrogenové břicho)

Těhotenská zácpa a poruchy trávení

Vypadávání vlasů, lámavost nehtů po porodu

A v průběhu těchto životních změn se žena často cítí SAMA. Jako by si tím procházela jen ona, a ne 80 % dalších žen. Protože se o tom se přeci nemluví. O nepříjemných věcech mlčíme. Ale to neprospívá ani nám, ani ostatním ženám.

ZBOŘME TABU O INTIMNÍCH ZÁNĚTECH, MENSTRUACI, INTIMNÍ SUCHOSTI, MENOPAUZE...

Musíme o tom mluvit. Potřebujeme o těchto problémech vzdělávat. Když sdílíme své znalosti, zkušenosti a příběhy, reakce dalších žen jsou neskutečné.

Pokaždé, když zveřejníme nějaký příběh, uvedeme na trh nový výrobek (třeba pro zmírnění intimní suchosti), ženy nám píší:

"Díky, že si konečně někdo vzpoměl i na nás, které tím trpí. Že o tom šíříte povědomí a našla jsem díky tomu produkt, který nabízí řešení."

"Je dobře, že se o tom konečně mluví, aspoň nemám pocit, že se to děje jenom mně."

"Už se necítím "divná" a že je se mnou něco v nepořádku. Vidím, že intimní infekce trápí spoustu žen."

"Konečně jsem se zbavila návalů horka a mohu normálně fungovat. Děkuji vám za sdílení vašich příběhů!"

Staňte se influencerkou, která mluví o důležitých věcech

Máte HLAS a můžete ho využít. Řekněte i vy ženám ve vašem okolí, že na to nejsou samy!

Pokud už vás nebaví zveřejňovat na sociálních sítích jen hezký, upravený obsah a chcete mluvit o důležitých tématech, jako je reprodukční zdraví žen, hormonální rovnováha a problémy dalších našich ženských rolí, napište nám na e-mail info@carniumbotanicals.cz.

Pokud jste to vy, kdo zažívá potíže, nebo pokud se potýkáte s opakovanými intimními záněty, menopauzou, hormonálním akné atd., vyzkoušejte naše produkty a podělte se o svůj skutečný příběh a zkušenost.

Naše výrobky podporují reprodukční zdraví, regulují hormony a pomáhají zbavit se příčin mnoha potíží, se kterými se my ženy potýkáme.

Co přesně hledáme:

Tvůrkyni obsahu (content creator)

Influencerku, která bude sdílet informace a zkušenosti

Ženu, která ocení dlouhodobou spolupráci a dobré vzájemné vztahy

Někoho, kdo se nestydí mluvit o tématech, která mohou být pro ostatní tabu

Co nabízíme?

Roční smlouvu o spolupráci

Výrobky zdarma

Pravidelný měsíční příjem dle dohody (bez omezení, pokud je spolupráce bezproblémová!)

CHCI SPOLUPRACOVAT

Vyrobeno ženami pro ženy…

Produkty pro:

Intimní zdraví a regulaci pH

Nepravidelná a bolestivá menstruace

Intimní suchost

Hormonální akné

Záněty močového měchýře

Menopauzu

Pojďme společně mluvit o tématech a problémech, se kterými se ženy během života běžně potýkají!

Děkujeme za přihlášení!
Jejda! Někde se stala chyba.

"Měla jsem hodně problémů se záněty a neustálým nepříjemným pocitem "tam dole". Vyzkoušela jsem různé věci, které nepomáhaly, a už jsem nedoufala, že vůbec někdy najdu nějaké řešení.

Naštěstí jsem objevila Her Biotic. Užívám ho pravidelně každý večer už tři týdny a cítím první výrazné pozitivní účinky. Ani mě to nepřekvapuje, jelikož obsahuje všechny složky, které my ženy potřebujeme pro intimní zdraví a to v jedné jediné kapsli. Jsem nadšená!"

Linda

"Holky, pokud máte problémy se záněty močového měchýře a intimními infekcemi, začněte užívat Her Biotic.

Výsledky se začnou projevovat již po 14 dnech.

Her Biotic prokazatelně funguje!"

Monika P.

"Nemůžu mít větší radost; už dlouho mám problémy se zánětlivým onemocněním střev a zažívacími potížemi a tohle je jediná věc, která mi pomáhá.

Změna je opravdu úžasná a Her Biotic budu používat i nadále."

Klaudie W. Ch.

"Používám Her Biotic a musím upřímně říct, že už od užití druhé kapsle se cítím skvěle. Tento produkt mi ulevil od menstruačních bolestí. Před užíváním Her Biotic jsem první dny před menstruací nemohla ani vstát z postele. Protože pracuji jako kadeřnice, bylo pro mě velmi obtížné chodit do práce.

Dnes můžu říct, že nemám žádné intimní potíže, žádný nepříjemný zápach a především žádné bolesti! Děkuji za tento objev." 😊

Sára

"Mé kožní problémy začaly, když jsem přestala užívat antikoncepci. Vyzkoušela jsem spoustu krémů, gelů na čištění pleti, dokonce jsem chodila ke kosmetičce, ale nic nefungovalo dlouhodobě. Kamarádka mě začala přesvědčovat, abych vyzkoušela doplňky stravy. Když mi ukázala zkušenosti jiných žen a vysvětlila, jak doplňky fungují, rozhodla jsem se to zkusit.

Beru Her Biotic a Skin Lux a výsledky jsou úžasné. Má pleť je nyní hladká, pevná, kompletně vyživená a zářivá. Zahojily se i staré jizvy! M
ám konečně svoji pleť pod kontrolou."

Anna

"Po porodu mi začaly problémy se suchostí a se záněty močových cest. Vyzkoušela jsem vše možné z lékárny, ale bohužel tyto produkty pomohly jen na chvilku. O produktech Carnium Botanicals jsem se dozvěděla úplnou náhodou z instagramu, asi osud :) K zakoupení mě přesvědčily recenze lidí, které máte na Vašich stránkách. Výsledky se dostavily během druhého měsíce, ale jsou úžasné a Fem Care je za mě TOP produkt! Jsem velice spokojená a určitě bych všechny vaše produkty, které užívám doporučila dál, jelikož fakt fungují."

Zuzana H.

"Mé vlasy jsou velmi řídké kvůli špatné funkci štítné žlázy a navíc jsem teď otěhotněla, takže se jejich kvalita o to víc zhoršila. Protože o ně nestačí pečovat pouze zvenčí, ale je třeba je vyživovat i zevnitř, beru pravidelně kapsle Hair Formula. Díky přidanému biotinu a vitamínům stimulují mé vlasy k rychlejšímu růstu a zabraňují jejich vypadávání. Je to opravdu vynikající produkt."

Aneta T.

"Na zdravé trávení! Už od dětství trpím zažívacími problémy, nadýmáním, průjmy, i když si dávám na stravu opravdu pozor. Je pravda, že je na tom mnoho z nás dnes podobně, protože máme nepřirozeně rychlé životní tempo a spousta průmyslově zpracovaných potravin všude okolo nám neumožňuje optimálně se stravovat. No a právě v tom mi pomohly trávicí enzymy Bloat Aid, které mi upravily trávení, umožnily lepší vstřebávání a výrazně zmírnily nadýmání a plynatost. Vřele doporučuji!"

Julie

"Během menopauzy jsem se potýkala s poruchami spánku, zapomnětlivostí, zažívacími obtížemi a intimní suchostí.

Je jasné, že se tělo v průběhu let mění. S nepříjemnými příznaky a následky se však jen tak nesmířím, ale snažím se je zvládnout za pomocí správného přístupu: každý den si vezmu 2 kapsle MenoWellu, který obsahuje zcela přírodní složky a je bez jakýchkoliv škodlivých vedlejších účinků.

Už po necelých dvou týdnech užívání kapslí MenoWell jsem opět po dlouhé době spala lépe a klidněji (celou noc) a lépe si teď i zapamatuji různé věci. Zapomnětlivost pro mě byla obzvlášť těžce zvládnutelná, protože jsem byla vždy velmi pyšná na svoji vynikající paměť. Nyní jsem mnohem vyrovnanější a soustředěnější."

Ingrid

"Léta jsem trpěla problémy s candidou. Předepsali mi spoustu léků, ale ke zlepšení nedošlo. Byla jsem zoufalá…

Pak jsem uviděla reklamu na Her Biotic a okamžitě jsem si ho objednala. Už po týdnu jsem zaznamenala první zlepšení stavu a po měsíci jsem neměla dokonce vůbec žádné problémy. Nevím, jak vám mám poděkovat. Vaše výrobky jsou naprosto skvělé!"

Anna G.

"Nedostatek energie, špatné soustředění, nízká motivace, špatná paměť, problémy s učením... Kolik z vás se tak běžně cítí v práci, ve škole a vůbec doma? Já jsem s tímhle měla problémy hlavně v práci. Dokud jsem neobjevila Focus+ od Carnium Botanicals!

Focus+ je vyroben ze 100% přírodních složek, zlepšuje jasnost myšlení, produktivitu, schopnost učení, kreativitu a koncentraci. Od té doby, co kapsle beru, se mi zvýšily organizační schopnosti a také soustředění.
A nejen to, spím teď víc v klidu a v důsledku mám pak během dne víc energie. Je to zkrátka skutečně účinný pomocník pro zdraví mozku."

Gábina

Pojďme společně mluvit o tématech a problémech, se kterými se ženy během života opravdu potýkají!

Děkujeme za přihlášení!
Jejda! Někde se stala chyba.

Evropská výroba z nejkvalitnějších surovin podle nejvyšších standardů

Všechny produkty značky Carnium Botanicals, které najdete v našem internetovém obchodě, jsou sestavovány v odborném oddělení ve spolupráci s potravinářskými technology, výživovými poradci a výzkumníky.

Receptury jsou řádně prověřené a testované.


Doplňky stravy Carnium Botanicals se vyrábí v naší rodinné společnosti Bio Pak, kde zajišťujeme kontrolovanou, technologicky pokročilou výrobu potravin a doplňků stravy ve sterilně čistém prostředí.